PQ200WNA1ZPH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ200WNA1ZPH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ200WNA1ZPH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63
Podatkovni listi: PQ200WNA1ZPH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ200WNA1ZPH
Številka dela PQ200WNA1ZPH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2841 pcs Podatkovni list PQ200WNA1ZPH.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 3V
Voltage - Output (Max) 20V Napetost - Vhod (maks.) 24V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2678-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 20 V 1A SC-63 Trenutni - Quiescent (Iq) 8mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PQ2007-0R4-70-G
PQ2007-0R4-70-G
Proizvajalci: Standex-Meder Electronics
Opis: FIXED IND 400NH 70A 0.7 MOHM SMD
Na zalogi: 3586 pcs
Prenesi: PQ2007-0R4-70-G.pdf
RFQ
PQ2071
PQ2071
Proizvajalci: FLIR
Opis: CURRENT CLAMP METER CAT IV 600V