PQ20RX11J00H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ20RX11J00H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ20RX11J00H
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5
Podatkovni listi: PQ20RX11J00H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ20RX11J00H
Številka dela PQ20RX11J00H Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4751 pcs Podatkovni list PQ20RX11J00H.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3V
Voltage - Output (Max) 20V Napetost - Vhod (maks.) 24V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-5 Formed Leads PSRR 45dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2337-5 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 20 V 1A TO-220-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 8mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable