PQ20RX11
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ20RX11
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5
Podatkovni listi: PQ20RX11.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PQ20RX11
Številka dela PQ20RX11 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4318 pcs Podatkovni list PQ20RX11.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3V
Voltage - Output (Max) 20V Napetost - Vhod (maks.) 24V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-5 Formed Leads PSRR 45dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-1722-5 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 20 V 1A TO-220-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 8mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PQ2007-0R4-70-G
PQ2007-0R4-70-G
Proizvajalci: Standex-Meder Electronics
Opis: FIXED IND 400NH 70A 0.7 MOHM SMD
Na zalogi: 3586 pcs
Prenesi: PQ2007-0R4-70-G.pdf
RFQ
PQ2007-2R2-25-G
PQ2007-2R2-25-G
Opis: FIXED IND 2.2UH 25A 3.5 MOHM SMD
Na zalogi: 7092 pcs
Prenesi: PQ2007-2R2-25-G.pdf
RFQ
PQ2071
PQ2071
Proizvajalci: FLIR
Opis: CURRENT CLAMP METER CAT IV 600V