STS4NF100
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS4NF100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STS4NF100
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 4A 8-SOIC
Podatkovni listi: STS4NF100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STS4NF100
Številka dela STS4NF100 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 4A 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4290 pcs Podatkovni list STS4NF100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 2A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.5W (Ta) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 497-8043-2
STS4NF100-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 870pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 41nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 4A (Tc) 2.5W (Ta) Surface Mount 8-SO Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 4A (Tc)