STS5DPF20L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS5DPF20L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STS5DPF20L
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET 2P-CH 20V 5A 8SOIC
Podatkovni listi: STS5DPF20L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STS5DPF20L
Številka dela STS5DPF20L Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET 2P-CH 20V 5A 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41953 pcs Podatkovni list STS5DPF20L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 55 mOhm @ 2.5A, 10V
Moč - maks 1.6W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 497-4758-1
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1350pF @ 16V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 5V
Vrsta FET 2 P-Channel (Dual) Funkcija FET Logic Level Gate
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 20V natančen opis Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 20V 5A 1.6W Surface Mount 8-SO
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 5A Številka osnovnega dela ST*5DPF