STS4DPF30L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS4DPF30L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STS4DPF30L
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET 2P-CH 30V 4A 8-SOIC
Podatkovni listi: STS4DPF30L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STS4DPF30L
Številka dela STS4DPF30L Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET 2P-CH 30V 4A 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6425 pcs Podatkovni list STS4DPF30L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 2A, 10V
Moč - maks 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 497-3228-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1350pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 5V
Vrsta FET 2 P-Channel (Dual) Funkcija FET Standard
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 30V 4A 2W Surface Mount 8-SO
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 4A Številka osnovnega dela ST*4DPF