STS4DNFS30
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS4DNFS30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STS4DNFS30
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 4.5A 8-SOIC
Podatkovni listi: STS4DNFS30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STS4DNFS30
Številka dela STS4DNFS30 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 4.5A 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53214 pcs Podatkovni list STS4DNFS30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 55 mOhm @ 2A, 10V
Odmik moči (maks.) 2W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 497-6187-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 330pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 4.7nC @ 5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET Schottky Diode (Isolated)
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 4.5A (Tc) 2W (Tc) Surface Mount 8-SO Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 4.5A (Tc)