STS4DNF60L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS4DNF60L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STS4DNF60L
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET 2N-CH 60V 4A 8-SOIC
Podatkovni listi: STS4DNF60L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STS4DNF60L
Številka dela STS4DNF60L Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET 2N-CH 60V 4A 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38618 pcs Podatkovni list STS4DNF60L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 55 mOhm @ 2A, 10V
Moč - maks 2W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 497-3226-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1030pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 4.5V
Vrsta FET 2 N-Channel (Dual) Funkcija FET Logic Level Gate
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 60V 4A 2W Surface Mount 8-SO
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 4A Številka osnovnega dela ST*4DNF