STS3DNE60L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS3DNE60L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STS3DNE60L
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET 2N-CH 60V 3A 8SOIC
Podatkovni listi: STS3DNE60L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STS3DNE60L
Številka dela STS3DNE60L Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET 2N-CH 60V 3A 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139623 pcs Podatkovni list STS3DNE60L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 1.5A, 10V
Moč - maks 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 815pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13.5nC @ 4.5V Vrsta FET 2 N-Channel (Dual)
Funkcija FET Logic Level Gate Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 60V 3A 2W Surface Mount 8-SO Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 3A