STS3C2F100
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS3C2F100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STS3C2F100
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N/P-CH 100V 3A 8SOIC
Podatkovni listi: STS3C2F100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STS3C2F100
Številka dela STS3C2F100 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N/P-CH 100V 3A 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93761 pcs Podatkovni list STS3C2F100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 145 mOhm @ 1.5A, 10V
Moč - maks 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 460pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 20nC @ 10V Vrsta FET N and P-Channel
Funkcija FET Logic Level Gate Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis Mosfet Array N and P-Channel 100V 3A 2W Surface Mount 8-SO Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 3A