STS3DPF60L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS3DPF60L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STS3DPF60L
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET 2P-CH 60V 3A 8-SOIC
Podatkovni listi: STS3DPF60L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STS3DPF60L
Številka dela STS3DPF60L Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET 2P-CH 60V 3A 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65053 pcs Podatkovni list STS3DPF60L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.5V @ 250µA Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 1.5A, 10V
Moč - maks 2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 497-4123-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 630pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15.7nC @ 4.5V
Vrsta FET 2 P-Channel (Dual) Funkcija FET Logic Level Gate
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 60V 3A 2W Surface Mount 8-SO
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 3A Številka osnovnega dela ST*3DPF