STS5DNF60L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS5DNF60L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STS5DNF60L
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET 2N-CH 60V 5A 8-SOIC
Podatkovni listi: STS5DNF60L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STS5DNF60L
Številka dela STS5DNF60L Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET 2N-CH 60V 5A 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 134335 pcs Podatkovni list STS5DNF60L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija Automotive, AEC-Q101, STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 2A, 10V
Moč - maks 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 497-15672-2
STS5DNF60L-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1030pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 4.5V
Vrsta FET 2 N-Channel (Dual) Funkcija FET Logic Level Gate
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 60V 5A 2W Surface Mount 8-SO
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 5A Številka osnovnega dela ST*5DNF