STPS3L60UY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS3L60UY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS3L60UY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMB
Podatkovni listi: STPS3L60UY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS3L60UY
Številka dela STPS3L60UY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104614 pcs Podatkovni list STPS3L60UY.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 620mV @ 3A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja SMB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-13846-6
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 60V 3A Surface Mount SMB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 150µA @ 60V Tok - Povprečni popravek (Io) 3A