STPS40150CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS40150CG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS40150CG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK
Podatkovni listi: STPS40150CG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS40150CG
Številka dela STPS40150CG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28204 pcs Podatkovni list STPS40150CG.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 920mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 150V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-3527-5
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 8µA @ 150V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A Številka osnovnega dela STPS40150C