STPS40120CTN
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS40120CTN
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220
Podatkovni listi: STPS40120CTN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STPS40120CTN
Številka dela STPS40120CTN Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3468 pcs Podatkovni list STPS40120CTN.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 40A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 120V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Narrow Leads Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Paket / primer TO-220-3
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 20A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 25µA @ 120V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A