STPS40100CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS40100CT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS40100CT
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS40100CT
Številka dela STPS40100CT Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63851 pcs Podatkovni list
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Delovna temperatura - spoj - Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A (DC) Through Hole TO-220-3 Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A (DC)