STPS3L60SY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS3L60SY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS3L60SY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMC
Podatkovni listi: STPS3L60SY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS3L60SY
Številka dela STPS3L60SY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 311121 pcs Podatkovni list STPS3L60SY.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 700mV @ 3A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja SMC Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Q Automotive Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-12333-2
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 60V 3A Surface Mount SMC
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 55µA @ 60V Tok - Povprečni popravek (Io) 3A