STPS3L60QRL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS3L60QRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS3L60QRL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO15
Podatkovni listi: STPS3L60QRL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS3L60QRL
Številka dela STPS3L60QRL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 513731 pcs Podatkovni list STPS3L60QRL.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 620mV @ 3A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja DO-15 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial Druga imena 497-12664-2
STPS3L60QRL-ND
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 60V 3A Through Hole DO-15
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 60µA @ 60V Tok - Povprečni popravek (Io) 3A