STPS2L60ZFY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2L60ZFY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS2L60ZFY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123F
Podatkovni listi: STPS2L60ZFY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS2L60ZFY
Številka dela STPS2L60ZFY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123F Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 261003 pcs Podatkovni list STPS2L60ZFY.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 750mV @ 2A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja SOD-123F Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SOD-123F Druga imena 497-17156-1
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 60V 2A Surface Mount SOD-123F
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50µA @ 60V Tok - Povprečni popravek (Io) 2A