STPS2L60UF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2L60UF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS2L60UF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 60V 2A SMBFLAT
Podatkovni listi: STPS2L60UF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS2L60UF
Številka dela STPS2L60UF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 60V 2A SMBFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 483495 pcs Podatkovni list STPS2L60UF.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 600mV @ 2A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja SMBflat Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-221AA, SMB Flat Leads Druga imena 497-12312-2
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 60V 2A Surface Mount SMBflat
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 60V Tok - Povprečni popravek (Io) 2A