STPS30120DJF-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30120DJF-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS30120DJF-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 120V 30A POWRFLAT
Podatkovni listi: STPS30120DJF-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS30120DJF-TR
Številka dela STPS30120DJF-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 120V 30A POWRFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90943 pcs Podatkovni list STPS30120DJF-TR.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Schottky Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 30A
Napetost - razčlenitev PowerFlat™ (5x6) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija 8-PowerVDFN
Druga imena 497-10101-2
STPS30120DJFTR
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca STPS30120DJF-TR
Razširjen opis Diode Schottky 120V 30A Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Konfiguracija diode 35µA @ 120V
Opis DIODE SCHOTTKY 120V 30A POWRFLAT Trenutna - povratna puščanja @ Vr 920mV @ 30A
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 120V Capacitance @ Vr, F 150°C (Max)