STPS30120CTN
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30120CTN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS30120CTN
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220
Podatkovni listi: STPS30120CTN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS30120CTN
Številka dela STPS30120CTN Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41175 pcs Podatkovni list STPS30120CTN.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 920mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 120V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Narrow Leads Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-15151-5
STPS30120CTN-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 15A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 15µA @ 120V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15A