STPS2L60RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2L60RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS2L60RL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 60V 2A DO41
Podatkovni listi: STPS2L60RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS2L60RL
Številka dela STPS2L60RL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 60V 2A DO41 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 190541 pcs Podatkovni list STPS2L60RL.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 600mV @ 2A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja DO-41 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial Druga imena 497-8032-1
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 60V 2A Through Hole DO-41
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 60V Tok - Povprečni popravek (Io) 2A
Capacitance @ Vr, F - Številka osnovnega dela STPS2L60
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STPS30120CT
STPS30120CT
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220
Na zalogi: 50103 pcs
Prenesi: STPS30120CT.pdf
RFQ
STPS2L60AY
STPS2L60AY
Opis: DIODE SCHOTTKY 60V 2A SMA
Na zalogi: 152330 pcs
Prenesi: STPS2L60AY.pdf
RFQ
STPS2L60
STPS2L60
Opis: DIODE SCHOTTKY 60V 2A DO41