STPS2L60AY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2L60AY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS2L60AY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 60V 2A SMA
Podatkovni listi: STPS2L60AY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS2L60AY
Številka dela STPS2L60AY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 60V 2A SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152330 pcs Podatkovni list STPS2L60AY.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 600mV @ 2A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja SMA Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Q Automotive Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-12311-1
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 60V 2A Surface Mount SMA
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 60V Tok - Povprečni popravek (Io) 2A
Capacitance @ Vr, F - Številka osnovnega dela STPS2L60
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STPS2L60
STPS2L60
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE SCHOTTKY 60V 2A DO41