STD10NM60ND
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD10NM60ND Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD10NM60ND
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 8A DPAK
Podatkovni listi: STD10NM60ND.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD10NM60ND
Številka dela STD10NM60ND Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 8A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58339 pcs Podatkovni list STD10NM60ND.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija FDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 4A, 10V
Odmik moči (maks.) 70W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-12239-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 577pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 20nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 8A (Tc) 70W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 8A (Tc)