STD10P10F6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD10P10F6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD10P10F6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET P-CH 100V 10A
Podatkovni listi: STD10P10F6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD10P10F6
Številka dela STD10P10F6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET P-CH 100V 10A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 244900 pcs Podatkovni list STD10P10F6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija STripFET™ F6 Rds On (Max) @ Id, Vgs 180 mOhm @ 5A, 10V
Odmik moči (maks.) 40W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-16300-2
delovna temperatura 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 864pF @ 80V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16.5nC @ 10V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis P-Channel 100V 10A (Tc) 40W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)