STD10P6F6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD10P6F6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD10P6F6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET P CH 60V 10A DPAK
Podatkovni listi: STD10P6F6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD10P6F6
Številka dela STD10P6F6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET P CH 60V 10A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56106 pcs Podatkovni list STD10P6F6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija DeepGATE™, STripFET™ VI Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 5A, 10V
Odmik moči (maks.) 35W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-13424-1
delovna temperatura 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 340pF @ 48V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6.4nC @ 10V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis P-Channel 60V 10A (Tc) 35W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)