STD10NM60N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD10NM60N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD10NM60N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 10A DPAK
Podatkovni listi: STD10NM60N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD10NM60N
Številka dela STD10NM60N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 10A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28890 pcs Podatkovni list STD10NM60N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 4A, 10V
Odmik moči (maks.) 70W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-10021-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 540pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 19nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 10A (Tc) 70W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STD10N60DM2
STD10N60DM2
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: N-CHANNEL 600 V, 0.26 OHM TYP.,
Na zalogi: 46633 pcs
Prenesi: STD10N60DM2.pdf
RFQ
STD10NM60ND
STD10NM60ND
Opis: MOSFET N-CH 600V 8A DPAK