STD10NF10T4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD10NF10T4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD10NF10T4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 13A DPAK
Podatkovni listi: STD10NF10T4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD10NF10T4
Številka dela STD10NF10T4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 13A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 221837 pcs Podatkovni list STD10NF10T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 130 mOhm @ 5A, 10V
Odmik moči (maks.) 50W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-3153-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 460pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 21nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 13A (Tc) 50W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 13A (Tc)