STD10N60DM2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD10N60DM2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD10N60DM2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka N-CHANNEL 600 V, 0.26 OHM TYP.,
Podatkovni listi: 1.STD10N60DM2.pdf2.STD10N60DM2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD10N60DM2
Številka dela STD10N60DM2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis N-CHANNEL 600 V, 0.26 OHM TYP., Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46633 pcs Podatkovni list 1.STD10N60DM2.pdf2.STD10N60DM2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija MDmesh™ DM2 Rds On (Max) @ Id, Vgs 530 mOhm @ 4A, 10V
Odmik moči (maks.) 109W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-16924-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 529pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 8A (Tc) 109W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 8A (Tc)