BYT12PI-1000RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT12PI-1000RG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYT12PI-1000RG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC
Podatkovni listi: BYT12PI-1000RG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYT12PI-1000RG
Številka dela BYT12PI-1000RG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42861 pcs Podatkovni list BYT12PI-1000RG.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.9V @ 12A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1000V
Paket naprave za dobavitelja TO220AC Isolated Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 155ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2 Isolated Tab
Druga imena 497-4810-5 Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 1000V 12A Through Hole TO220AC Isolated Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50µA @ 1000V
Tok - Povprečni popravek (Io) 12A Capacitance @ Vr, F -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BYT230PIV-400
BYT230PIV-400
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE MODULE 400V 30A ISOTOP
Na zalogi: 5601 pcs
Prenesi: BYT230PIV-400.pdf
RFQ
BYT08P-1000
BYT08P-1000
Opis: DIODE GEN PURP 1KV 8A TO220AC
Na zalogi: 64461 pcs
Prenesi: BYT08P-1000.pdf
RFQ
BYT12PI-1000
BYT12PI-1000
Opis: DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC