BYT08P-1000
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT08P-1000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYT08P-1000
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 1KV 8A TO220AC
Podatkovni listi: BYT08P-1000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYT08P-1000
Številka dela BYT08P-1000 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 1KV 8A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64461 pcs Podatkovni list BYT08P-1000.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.9V @ 8A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1000V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AC Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 155ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 1000V 8A Through Hole TO-220AC
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 35µA @ 1000V Tok - Povprečni popravek (Io) 8A