BYT230PIV-1000
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT230PIV-1000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYT230PIV-1000
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE MODULE 1KV 30A ISOTOP
Podatkovni listi: BYT230PIV-1000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYT230PIV-1000
Številka dela BYT230PIV-1000 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE MODULE 1KV 30A ISOTOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5732 pcs Podatkovni list BYT230PIV-1000.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.9V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1000V
Paket naprave za dobavitelja ISOTOP® Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 165ns
Pakiranje Tube Paket / primer ISOTOP
Druga imena 497-3749-5 Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 2 Independent natančen opis Diode Array 2 Independent Standard 1000V 30A Chassis Mount ISOTOP
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 1000V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 30A