BYT12PI-1000
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT12PI-1000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYT12PI-1000
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC
Podatkovni listi: BYT12PI-1000.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYT12PI-1000
Številka dela BYT12PI-1000 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 35979 pcs Podatkovni list BYT12PI-1000.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.9V @ 12A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1000V
Paket naprave za dobavitelja TO220AC Isolated Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 155ns
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-220-2 Isolated Tab
Druga imena 497-2428 Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 1000V 12A Through Hole TO220AC Isolated Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50µA @ 1000V
Tok - Povprečni popravek (Io) 12A Capacitance @ Vr, F -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BYT08PI-400RG
BYT08PI-400RG
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
Na zalogi: 80310 pcs
Prenesi: BYT08PI-400RG.pdf
RFQ
BYT08P-400
BYT08P-400
Na zalogi: 86991 pcs
Prenesi: BYT08P-400.pdf
RFQ
BYT12PI-1000RG
BYT12PI-1000RG
Opis: DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC