BYT08PI-400RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT08PI-400RG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYT08PI-400RG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
Podatkovni listi: BYT08PI-400RG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYT08PI-400RG
Številka dela BYT08PI-400RG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80310 pcs Podatkovni list BYT08PI-400RG.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 8A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 400V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AC ins Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 75ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2 Insulated, TO-220AC
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 400V 8A Through Hole TO-220AC ins
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 15µA @ 400V Tok - Povprečni popravek (Io) 8A