BYT01-400
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT01-400 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYT01-400
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 400V 1A DO15
Podatkovni listi: BYT01-400.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYT01-400
Številka dela BYT01-400 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 400V 1A DO15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1056023 pcs Podatkovni list BYT01-400.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 400V
Paket naprave za dobavitelja DO-15 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 55ns
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial
Druga imena 497-2446-3 Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 400V 1A Through Hole DO-15 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 400V
Tok - Povprečni popravek (Io) 1A Capacitance @ Vr, F -
Številka osnovnega dela BYT01-400
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BYT12PI-1000
BYT12PI-1000
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC
Na zalogi: 35979 pcs
Prenesi: BYT12PI-1000.pdf
RFQ
BYT01-400RL
BYT01-400RL
Opis: DIODE GEN PURP 400V 1A DO15