BYT230Y-400
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT230Y-400 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYT230Y-400
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY GP 400V 30A MAX247
Podatkovni listi: BYT230Y-400.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYT230Y-400
Številka dela BYT230Y-400 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY GP 400V 30A MAX247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9220 pcs Podatkovni list BYT230Y-400.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 400V
Paket naprave za dobavitelja MAX247™ Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 100ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Standard Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 30A Through Hole TO-247-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 35µA @ 400V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 30A