250LSQ470MEFC36X50
RubyconRubycon
250LSQ470MEFC36X50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250LSQ470MEFC36X50
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 250V SCREW
Podatkovni listi: 1.250LSQ470MEFC36X50.pdf2.250LSQ470MEFC36X50.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 250LSQ470MEFC36X50
Številka dela 250LSQ470MEFC36X50 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 250V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7522 pcs Podatkovni list 1.250LSQ470MEFC36X50.pdf2.250LSQ470MEFC36X50.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.417" Dia (36.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.6A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.888A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.126" (54.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose