250LSQ4700MNB64X99
RubyconRubycon
250LSQ4700MNB64X99 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250LSQ4700MNB64X99
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
Podatkovni listi: 1.250LSQ4700MNB64X99.pdf2.250LSQ4700MNB64X99.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250LSQ4700MNB64X99
Številka dela 250LSQ4700MNB64X99 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1822 pcs Podatkovni list 1.250LSQ4700MNB64X99.pdf2.250LSQ4700MNB64X99.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.520" Dia (64.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 7.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.614A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 1189-1942
250LSQ4700M64X99
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.110" (28.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.016" (102.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4700µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 4700µF