250LSQ6800MEFC64X119
RubyconRubycon
250LSQ6800MEFC64X119 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250LSQ6800MEFC64X119
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 250V SCREW
Podatkovni listi: 1.250LSQ6800MEFC64X119.pdf2.250LSQ6800MEFC64X119.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 250LSQ6800MEFC64X119
Številka dela 250LSQ6800MEFC64X119 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 250V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1485 pcs Podatkovni list 1.250LSQ6800MEFC64X119.pdf2.250LSQ6800MEFC64X119.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.520" Dia (64.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8.9A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 10.502A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.110" (28.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.803" (122.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 6800µF Aplikacije General Purpose