250LSW2200MEFC51X98
RubyconRubycon
250LSW2200MEFC51X98 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250LSW2200MEFC51X98
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW
Podatkovni listi: 1.250LSW2200MEFC51X98.pdf2.250LSW2200MEFC51X98.pdf3.250LSW2200MEFC51X98.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 250LSW2200MEFC51X98
Številka dela 250LSW2200MEFC51X98 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LSW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.484A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.858" (21.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.976" (101.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose