250MPH224J
RubyconRubycon
250MPH224J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250MPH224J
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: 250MPH224J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250MPH224J
Številka dela 250MPH224J Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110516 pcs Podatkovni list 250MPH224J.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.335" W (10.50mm x 8.50mm) Serija MPH
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 1189-1804
1189-1804-2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
Lastnosti Low ESR Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.22µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.22µF