250LSW6800MEFC77X121
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250LSW6800MEFC77X121
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SCREW TERMINAL
Podatkovni listi: 1.250LSW6800MEFC77X121.pdf2.250LSW6800MEFC77X121.pdf3.250LSW6800MEFC77X121.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 250LSW6800MEFC77X121
Številka dela 250LSW6800MEFC77X121 Proizvajalec Rubycon
Opis SCREW TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.031" Dia (77.00mm)
Serija LSW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 7.6A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.968A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.882" (124.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 6800µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 6800µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
250MPH104J
250MPH104J
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
Na zalogi: 117143 pcs
Prenesi: 250MPH104J.pdf
RFQ
250LSW15000M90X121
250LSW15000M90X121
Proizvajalci: Rubycon
Opis: SCREW TERMINAL
Na zalogi: 822 pcs
Prenesi: 250LSW15000M90X121.pdf
RFQ
250MT
250MT
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 250A 690VAC/500VDC