250LSQ2200MNB51X83
RubyconRubycon
250LSQ2200MNB51X83 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250LSQ2200MNB51X83
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW
Podatkovni listi: 1.250LSQ2200MNB51X83.pdf2.250LSQ2200MNB51X83.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250LSQ2200MNB51X83
Številka dela 250LSQ2200MNB51X83 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3523 pcs Podatkovni list 1.250LSQ2200MNB51X83.pdf2.250LSQ2200MNB51X83.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.9A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.602A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 1189-1943
250LSQ2200M51X83
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.858" (21.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 3.386" (86.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2200µF