250LSQ10000MEFC77X121
RubyconRubycon
250LSQ10000MEFC77X121 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250LSQ10000MEFC77X121
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 250V SCREW
Podatkovni listi: 1.250LSQ10000MEFC77X121.pdf2.250LSQ10000MEFC77X121.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250LSQ10000MEFC77X121
Številka dela 250LSQ10000MEFC77X121 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 250V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1279 pcs Podatkovni list 1.250LSQ10000MEFC77X121.pdf2.250LSQ10000MEFC77X121.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.032" Dia (77.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 11.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 13.924A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.843" (123.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10000µF Aplikacije General Purpose