250LLE6R8MEFCT810X9
RubyconRubycon
250LLE6R8MEFCT810X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250LLE6R8MEFCT810X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 6.8UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: 1.250LLE6R8MEFCT810X9.pdf2.250LLE6R8MEFCT810X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250LLE6R8MEFCT810X9
Številka dela 250LLE6R8MEFCT810X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 6.8UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 431567 pcs Podatkovni list 1.250LLE6R8MEFCT810X9.pdf2.250LLE6R8MEFCT810X9.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija LLE Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6.8µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 6.8µF Aplikacije General Purpose