MASMLJ40CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ40CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMLJ40CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
Podatkovni listi: MASMLJ40CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
114 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLJ40CAE3
Številka dela MASMLJ40CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11699 pcs Podatkovni list MASMLJ40CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 40V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Napetost - razčlenitev (min) 44.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1086-6483
1086-6483-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.4A