MASMLJ45AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ45AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMLJ45AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
Podatkovni listi: MASMLJ45AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
122 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLJ45AE3
Številka dela MASMLJ45AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11246 pcs Podatkovni list MASMLJ45AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 45V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Napetost - razčlenitev (min) 50V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-6489
1086-6489-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMLJ48AE3
MASMLJ48AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
Na zalogi: 10497 pcs
Prenesi: MASMLJ48AE3.pdf
RFQ
MASMLJ45A
MASMLJ45A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB