MASMLJ43CA
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ43CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMLJ43CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Podatkovni listi: MASMLJ43CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
114 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLJ43CA
Številka dela MASMLJ43CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9651 pcs Podatkovni list MASMLJ43CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Napetost - razčlenitev (min) 47.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1086-6486
1086-6486-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 43.2A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMLJ48A
MASMLJ48A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
Na zalogi: 11247 pcs
Prenesi: MASMLJ48A.pdf
RFQ
MASMLJ43CAE3
MASMLJ43CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB