MASMLJ40CA
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ40CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMLJ40CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
Podatkovni listi: MASMLJ40CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
114 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLJ40CA
Številka dela MASMLJ40CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9214 pcs Podatkovni list MASMLJ40CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 40V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Napetost - razčlenitev (min) 44.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1086-6482
1086-6482-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.4A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMLJ36CA/TR
MASMLJ36CA/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: HI REL TVS
Na zalogi: 10821 pcs
Prenesi: MASMLJ36CA/TR.pdf
RFQ
MASMLJ40CA/TR
MASMLJ40CA/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: HI REL TVS
Na zalogi: 10157 pcs
Prenesi: MASMLJ40CA/TR.pdf
RFQ
MASMLJ40A
MASMLJ40A
Opis: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
Prenesi: MASMLJ40A.pdf
MASMLJ36CAE3
MASMLJ36CAE3
Opis: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Prenesi: MASMLJ36CAE3.pdf
MASMLJ40CAE3
MASMLJ40CAE3